O nás

Náš obchůdek byl založen na jaře roku 2007. Vychází z více než 20ti let zkušeností pizzerie Grosseto s italskou gastronomií a víny. Na začátku stála myšlenka, nabídnout našim zákazníkům možnost uvařit si doma jídla, která znají z našich pizzerií. Tato myšlenka se dále rozvinula v touhu obsáhnout velkou část italské gastronomie a vín.

Sortiment

Při výběru produktů a vín do našeho obchodu jsme se řídili několika kritérii. V první řadě jsme chtěli, aby většina našeho sortimentu pocházela od menších, neprůmyslových výrobců, kteří spíše než na kvantitu dbají na kvalitu svých produktů. Proto u nás mnohdy naleznete produkty, o kterých se dá říci, že jsou spíše domácího původu.

Druhým a neméně důležitý kritériem při výběru našeho sortimentu byl poměr kvality a ceny daného výrobku. Hlavně pak u vín, kdy je český trh již přesycen ať už lacinými a nekvalitními víny nebo kvalitními, ale předraženými víny.

Pro koho je náš obchod určen?

Náš obchůdek je určen jak pro nákup krásného dárku, tak i pro nadšence jako jsme my, kteří mají dobré jídlo a víno jako svůj koníček.