Aktuality

Dýňová sezóna v Grossetu

Přijďte ochutnat novou dýňovou nabídku. Začínáme provozovnou Průhonice a Brumlovka.
 

CREMA DI ZUCCA 85 Kč
dýňový krém s restovanými semínky a chlebovými krutony

TAGLIATELLE DI ZUCCA CON RAGU DI MAIALE 195 Kč
domácí dýňové tagliatelle s vepřovým ragů 

CROSTATA DI ZUCCA E GELATO DI PISTACCHIO 120 Kč
dýňový cheesecake s pistáciovou zmrzlinou

Těšíme se na Vás!

 

KU YOUNG CHEF 2018 V AKADEMII GROSSETO

Ani přes léto naše Kulinářská Akdemie nespí! Již od konce června zde probíhá první soutěž pro mladé talentované studenty, kteří chtějí nastartovat svou úspěšnou kariéru v gastronomii. 

  • První soutěž, ve které se studenti nejdříve učí prostřednictvím "master class" od zkušených šéfkuchařů a teprve potom jdou soutěžit. Celkem se zapojilo 30 studentů ze 17 škol. "Master class" zažijí od 15 zkušených šéfkuchařů. 

  • První soutěž, ve které se studenti setkávají s perspektivními zaměstnavateli v gastronomii. 

  • První soutěž, ve které budou soutěžit nejen studenti, ale také učitelé z hotelových a gastronomických škol. Celkem se zapojilo 12 učitelů z 9 škol. 

A my jsme hrdí, že jsme jedním z 18 partnerů, kteří se do soutěže zapojili.

Už jste si zavařili v naší Akademii :-)?

Dětský koutek v Průhonicích

V Průhonicích jsme pro naše nejmenší zákazníky otevřeli nový dětský koutek.

O každém víkendu se o zábavu vašich dětí postará proškolená vychovatelka. Proto neváhejte a přijďte nás navštívit i se svými ratolestmi!

Apres Ski Party Vol2

Ve spolupráci s Víno Markuzzi a legendárním klubem MORITZINO v Alta Badii v Dolomitech 2100 m.n.m. pro vás uspořádáme ve středu 14. června od 18 hod „Aprés Ski Wine Party Moritzino“

Party přijede udělat osobně majitel klubu se svým DJem (Luca Noale) a šéfkuchařem (Marco Spinelli), který je vyhlášený pro své úpravy mořských ryb.

Večer budeme servírovat vína Alto Adige, ve volné degustaci bude výběr nejlepších vín sklepa Colterenzio a Castel Juval.

Jedná se o neformální slavnostní večer se skvělým vínem, jídlem a zábavou.

V případě zájmu si prosím rezervujte svá místa na koutalova@grosseto.cz nebo vino@markuzzi.cz

Těšíme se na setkání!

Detail aktuality

Nový design zimní zahrádky v Dejvicích

Naše dejvická zimní zahrádka dostala nový a modernější design a plně odtažitelná skleněná okna, která samozřejmě oceníte hlavně v létě 


Kulinářská akademie Grosseto

Představujeme Vám projekt Kulinářská akademie, jehož spouštěcím mechanismem byla především idea najít, nebo ještě lépe vytvořit místo pro školení, vzdělávání a trénink kuchařů, číšníků, sommeliérů a dalších zaměstnanců restaurací Grosseto.

S postupem času a s přibývajícími konkrétními obrysy této myšlenky se projekt rozšířil o nápad vzdělávat v tomto centru i širší veřejnost, která má zájem o gastronomii, ráda se učí novým věcem a v neposlední řadě klade důraz na kvalitu stravování. Chceme se s Vámi podělit o více než 20 let zkušeností našich profesionálů, ale i kulinářů z jiných restaurací a provozoven.

Naučíte se připravovat nejen vynikající pizzu, skvělou pastu al dente nebo správně propečený steak, ale i další kulinářské speciality z různých koutů světa.

Přestaňte vařit! Začněte kulinařit!

Na nabídku prvních kurzů se můžete podívat zde....

Detail aktuality

DÁRKOVÉ KOŠE

Potěšte své blízké, kolegy nebo obchodní partnery dárkovým košem plným italských dobrot z našeho obchůdku Bianco & Rosso. Dle Vašeho přání můžete vybírat z mnoha olivových olejů, balzamikových octů, sýrů a uzenin, sladkostí, růžných druhů těstovin a vynikajících vín nebo grapp. Máte možnost vybrat i z několika variant námi připravených košů.

Objednávky lze učinit přímo v obchodě lahůdek nebo na tel. čísle: 241 409 973.

Při objednávce deseti a více košů nabízíme slevu 10%, tuto objednávku nám prosím sdělte s dostatečným časovým předstihem.

Detail aktuality

Už jste s námi 20 let!

Přátelé,

pamatujete si, co jste dělali 9. února přesně před 20 lety? Že ne? My ano! Přesně v tento den jsme totiž otevřeli první restauraci Grosseto v pražských Dejvicích. Za těch 20 let jsme se toho vzájemně mnoho naučili. My od Vás a doufáme, že i Vy od nás. Oblíbenost našich restaurací nás neustále přesvědčuje o tom, že Vám umíme naslouchat, že se snažíme přicházet s něčím novým, ale také o tom, že Vy jste naší inspirací. Jsme Vám za Vaši přízeň vděčni. Vy jste Ti, kteří nás nutí neustále se rozvíjet a dávají smysl našemu počínání. Jsme si vědomi toho, že bez Vás by to zkrátka nešlo.

Děkujeme za Vaši věrnost!
Tým GROSSETO!

Detail aktuality

Zastřešení zahrádky na Brumlovce!

Že máme na Brumlovce zahrádku určitě všichni víte....Letošní novinkou však bude její provoz i při nepřízni počasí. Částečně jsme ji pro Vás zastřešili a pokud bude chladno, zatáhneme a přitopíme:-)

Těšíme se!

Detail aktuality

Dětský koutek v Grossetu na Brumlovce

Přijďte si o víkendu užít rodinný oběd nebo večeři do Grosseta na Brumlovce, při které mohou Vaše děti zatím dovádět v dětském koutku. O jejich zábavu se postará proškolená vychovatelka a vy si tak můžete vklidu vychutnat posezení u nás v restauraci.....

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Novinky v Bianco & Rosso

V našich lahůdkách Bianco & Rosso si kromě pravých italských dobrot, vín, salámů a sýrů, můžete nově nakoupit i doplňky k vínu a do kuchyně - karafy, chladící návleky na víno, různé otvíráky, vakuové pumpy, dózy na olivové oleje od Francouzské firmy Emile Henry, struhadla na parmezán, mlýnky na sůl a pepř od renomované firmy Peugeot a jiné další věci, které budou vašimi pomocníky jak při vaření, tak i při servírování vína......

Do sortimentu jsme zařadili i nové ochucené oleje, balsamica, čokolády, které jsou vyráběny ručně podle původní aztécké receptury - a to hned v několika příchutích (s feferonkou, citrusy a kávou), výtečný nugátový krém z piemontských oříšků, vína z vinařství Cantine Paradiso z regionu Puglia, které na svém rodinném vinařství pěstuje víno již od roku 1950. Nabízíme tři druhy jejich vína - Negroamaro, Primitivo a Rosato....

A to není vše, přijďte nás navštívit a uvidíte sami:-)

Detail aktuality

Skvostné paštiky od manželů Jelínkových

Jsme hrdí, že můžeme našim zákazníkům nabídnout domácí, ručně vyráběné a krásně balené paštiky manželů Jelínkových. Paštiky jsou bezlepkové, bez konzervantů a chemických látek. Jsou šetrně pečené a proto si zachovávají své výživové a aromatické hodnoty. Přijďte a ochutnejte sami:-) Například tu z kachních jater s portským vínem, husí s praženými mandlemi, zaječí s brusinkami nebo bažantí se sušenými švestkami...

Detail aktuality

Domácí Grissini!

Nově v našich lahůdkách Bianco & Rosso na Brumlovce!
Domácí grissini ochucené rozmarýnem a mořskou solí Maldon.

Přijďte ochutnat!
Pečeme každý den čerstvé a jsou vždy do vyprodání zásob:-)

Domácí omáčky v lahůdkách na Brumlovce

Věděli jste o tom, že náš obchůdek nabízí také čerstvé domácí těstoviny, které pro Vás každý den vyrábíme?

Nyní jsme do sortimentu k domácím těstovinám zařadili i Vaše oblíbené omáčky – bolognese, tomatovou, sýrovou a domácí bazalkové pesto.

Přijďte je vyzkoušet a uvařte si doma těstoviny tak, jak je znáte z našich restaurací Grosseto!

Detail aktuality

Lanýže v Průhonickém Grossetu

GROSSETO PRŮHONICE VÁS ZVE NA SVOJI PRVNÍ DEGUSTAČNÍ VEČEŘI!

Menu pro Vás sestavil náš šéfkuchař Pavel Roubíček a tématem nebude nic jiného než lanýže, které pro Vás přivezeme čerstvé přímo z italského Piemontu:-)

Menu naleznete v detailu novinky....

Detail aktuality

Novinky v Průhonickém Grossetu

Věděli jste, že v Grossetu Průhonice používáme speciální systém chlazení naší venkovní zahrádky? 
Můžete si tak vychutnat příjemné posezení na osvěžené a chladné zahrádce a to i v horkých a tropických dne, které nás během léta určitě čekají :-) 

Další novinkou je PROSECCO BAR, který jsme pro Vás postavili v přední části naší zahrádky!
Přijďte ochutnat například některou z našich domácích limonád - okurkovou, bezinkovou, citronádu, limetkové a mátové ice tea....Samozřejmě nemůžeme zapomenout na oblíbený Aperol Spritz, který k létu neodmyslitelně patří :-)

V nabídce máme i nealkoholické a alkoholické koktejly. Zeptejte se naší obsluhy na aktuální nabídku!

Těšíme se na Vás!

 

Detail aktuality

1. místo v soutěži o NEJ pizzu v Praze!

Je to doma! Grosseto se v soutěži o nejlepší pizzu v Praze umístilo na 1. místě.

Jsme rádi, že vám naše pizza tak chutná a moc děkujeme všem, kteří nás svými hlasy v soutěži podpořili!
Budeme se i nadále snažit být NEJ a péct pro Vás ty nejlepší pizzy
:-)

Virtuální prohlídka na Google Maps

Nově můžete restaurace Grosseto najít na google maps a užít si tak virtuální prohlídku interiérů našich restaurací.

Grosseto na Facebooku

Ano je to tak tak!

Už i Grosseto, které se tak dlouho bránilo facebookové vlně usoudilo, že je čas jít s dobou a rozhodlo se založit oficiální facebookové stránky Grosseto Pizzeria Ristorante. Budeme se snažit pro Vás stránky neustále obohacovat o zajímavé příspěvky a fotky.

Doufáme, že se Vám náš nový Facebook profil bude líbit a budeme velice rádi, když nás podpoříte Vaším LIKE!

Váš názor nás zajímá!

Od pondělí 2. září má každý z našich hostů šanci vyhrát poukaz na konzumaci v hodnotě 1000 Kč.

Stačí přijít do jedné z restaurací sítě Grosseto a při placení vyplnit náš dotazník. V každé restauraci Grosseto pak jedenkrát měsíčně vylosujeme zákazníka, který voucher na konzumaci v hodnotě 1000 Kč získá.

Těšíme se na Vaši návštěvu!