Aktuality

Veselé Vánoce

Děkujeme všem našim zákazníkům za návštěvy restaurací Grosseto v roce 2019 a do toho příštího roku přejeme vše nej, hlavně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti...

Těšíme se na Vás v roce 2020.

Grosseto team

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Upozorňujeme naše zákazníky, že jako každoročně bude v některých našich provozovnách během vánočních svátků částečně omezena otevírací doba. 

Grosseto Průhonice, Dejvice, Brumlovka a Vinohrady
24. a 25. prosince provozovny uzavřeny

Lahůdky Bianco & Rosso
24. prosince - 25. prosince zavřeno
1. ledna zavřeno

Na Silvestra, 31. prosince 2019 jsou všechny provozovny otevřeny. 
Provozovna Grosseto Brumlovka bude otevřena do 16té hodiny a
1. ledna bude uzavřena celý den.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám klidné prožití svátků vánočních!

KU Young Chef 2019

Kulinářská akademie Grosseto je již druhým rokem partnerem gastronomické soutěže mladých talentů KU Young Chef 2019 – soutěže studentů hotelových škol z celé republiky.
Tato prázdninová soutěž zajímavým způsobem propojujeme mladé talentované studenty s profesionály v oboru.

Soutěž je určena pro čerstvé absolventy a studenty posledního ročníku těchto škol.

Jsme hrdí, že můžeme podporovat takto prospěšný projekt a pomoci k začlenění mladých talentovaných lidí do oboru gastronomie…

Pravidelná školení personálu

Prostory Kulinářské akademie Grosseto využívá ke svému zdokonalení nejen široká veřejnost během kurzů vaření s našimi lektory, ale i náš personál. Pravidelně školíme naše kuchaře i obsluhu tak, aby své zkušenosti a dovednost dokázali předat Vám, našim hostům...

Přijďte se přesvědčit :-)

Oblíbené chřestové pokrmy v aktuální nabídce

Sezóna chřestu je v plném proudu. Přijďte ochutnat Vaši oblíbenou polévku nebo třeba risotto. Začínáme restaurací Průhonice a během několika málo dní bude chřest ve všech našich provozovnách...

 

CREMA DI ASPARAGI     110 Kč
chřestový krém, zastřené vejce
 

RISOTTO AGLI ASPARAGI E POMODORO MARINATO     240 Kč
rizoto s chřestem, marinovaná cherry rajčátka
 

SUPREME DI POLLO CON ASPARAGI     295 Kč
kuřecí supreme, bramborové pyré, smetanová omáčka se sambucou
 

MOUSE DI CIOCCOLATO CON FRAGOLE     120 Kč
čokoládová pěna, jahody, marinovaná rebarbora

Otevíráme zahrádky

S příchodem prvních teplých dnů otevíráme pro naše hosty zahrádky v Průhonicích, na Brumlovce a na Vinohradech... Přijďte se po zimě ohřát na první jarní sluníčko a příjemně posedět do kterékoliv naší restaurace…

 

Detail aktuality

NOVÁ NABÍDKA

Už jste ochutnali náš nový salát z aktuální nabídky ??

 

INSALATA DI QUINOA CON FORMAGGIO DI CAPRA       165 Kč 
quinoa, červená řepa, kozí sýr, pistácie, med, rajčátka

 

 

 

Detail aktuality

Dětský koutek v Průhonicích

V Průhonicích jsme pro naše nejmenší zákazníky otevřeli nový dětský koutek.

O každém víkendu se o zábavu vašich dětí postará proškolená vychovatelka. Proto neváhejte a přijďte nás navštívit i se svými ratolestmi!

KU YOUNG CHEF 2018 V AKADEMII GROSSETO

Ani přes léto naše Kulinářská Akdemie nespí! Již od konce června zde probíhá první soutěž pro mladé talentované studenty, kteří chtějí nastartovat svou úspěšnou kariéru v gastronomii. 

  • První soutěž, ve které se studenti nejdříve učí prostřednictvím "master class" od zkušených šéfkuchařů a teprve potom jdou soutěžit. Celkem se zapojilo 30 studentů ze 17 škol. "Master class" zažijí od 15 zkušených šéfkuchařů. 

  • První soutěž, ve které se studenti setkávají s perspektivními zaměstnavateli v gastronomii. 

  • První soutěž, ve které budou soutěžit nejen studenti, ale také učitelé z hotelových a gastronomických škol. Celkem se zapojilo 12 učitelů z 9 škol. 

A my jsme hrdí, že jsme jedním z 18 partnerů, kteří se do soutěže zapojili.

Apres Ski Party Vol2

Ve spolupráci s Víno Markuzzi a legendárním klubem MORITZINO v Alta Badii v Dolomitech 2100 m.n.m. pro vás uspořádáme ve středu 14. června od 18 hod „Aprés Ski Wine Party Moritzino“

Party přijede udělat osobně majitel klubu se svým DJem (Luca Noale) a šéfkuchařem (Marco Spinelli), který je vyhlášený pro své úpravy mořských ryb.

Večer budeme servírovat vína Alto Adige, ve volné degustaci bude výběr nejlepších vín sklepa Colterenzio a Castel Juval.

Jedná se o neformální slavnostní večer se skvělým vínem, jídlem a zábavou.

V případě zájmu si prosím rezervujte svá místa na koutalova@grosseto.cz nebo vino@markuzzi.cz

Těšíme se na setkání!

Detail aktuality

Nový design zimní zahrádky v Dejvicích

Naše dejvická zimní zahrádka dostala nový a modernější design a plně odtažitelná skleněná okna, která samozřejmě oceníte hlavně v létě 


Kulinářská akademie Grosseto

Představujeme Vám projekt Kulinářská akademie, jehož spouštěcím mechanismem byla především idea najít, nebo ještě lépe vytvořit místo pro školení, vzdělávání a trénink kuchařů, číšníků, sommeliérů a dalších zaměstnanců restaurací Grosseto.

S postupem času a s přibývajícími konkrétními obrysy této myšlenky se projekt rozšířil o nápad vzdělávat v tomto centru i širší veřejnost, která má zájem o gastronomii, ráda se učí novým věcem a v neposlední řadě klade důraz na kvalitu stravování. Chceme se s Vámi podělit o více než 20 let zkušeností našich profesionálů, ale i kulinářů z jiných restaurací a provozoven.

Naučíte se připravovat nejen vynikající pizzu, skvělou pastu al dente nebo správně propečený steak, ale i další kulinářské speciality z různých koutů světa.

Přestaňte vařit! Začněte kulinařit!

Na nabídku prvních kurzů se můžete podívat zde....

Detail aktuality

DÁRKOVÉ KOŠE

Potěšte své blízké, kolegy nebo obchodní partnery dárkovým košem plným italských dobrot z našeho obchůdku Bianco & Rosso. Dle Vašeho přání můžete vybírat z mnoha olivových olejů, balzamikových octů, sýrů a uzenin, sladkostí, růžných druhů těstovin a vynikajících vín nebo grapp. Máte možnost vybrat i z několika variant námi připravených košů.

Objednávky lze učinit přímo v obchodě lahůdek nebo na tel. čísle: 241 409 973.

Při objednávce deseti a více košů nabízíme slevu 10%, tuto objednávku nám prosím sdělte s dostatečným časovým předstihem.

Detail aktuality

Už jste s námi 20 let!

Přátelé,

pamatujete si, co jste dělali 9. února přesně před 20 lety? Že ne? My ano! Přesně v tento den jsme totiž otevřeli první restauraci Grosseto v pražských Dejvicích. Za těch 20 let jsme se toho vzájemně mnoho naučili. My od Vás a doufáme, že i Vy od nás. Oblíbenost našich restaurací nás neustále přesvědčuje o tom, že Vám umíme naslouchat, že se snažíme přicházet s něčím novým, ale také o tom, že Vy jste naší inspirací. Jsme Vám za Vaši přízeň vděčni. Vy jste Ti, kteří nás nutí neustále se rozvíjet a dávají smysl našemu počínání. Jsme si vědomi toho, že bez Vás by to zkrátka nešlo.

Děkujeme za Vaši věrnost!
Tým GROSSETO!

Detail aktuality

Zastřešení zahrádky na Brumlovce!

Že máme na Brumlovce zahrádku určitě všichni víte....Letošní novinkou však bude její provoz i při nepřízni počasí. Částečně jsme ji pro Vás zastřešili a pokud bude chladno, zatáhneme a přitopíme:-)

Těšíme se!

Detail aktuality

Dětský koutek v Grossetu na Brumlovce

Přijďte si o víkendu užít rodinný oběd nebo večeři do Grosseta na Brumlovce, při které mohou Vaše děti zatím dovádět v dětském koutku. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Novinky v Bianco & Rosso

V našich lahůdkách Bianco & Rosso si kromě pravých italských dobrot, vín, salámů a sýrů, můžete nově nakoupit i doplňky k vínu a do kuchyně - karafy, chladící návleky na víno, různé otvíráky, vakuové pumpy, dózy na olivové oleje od Francouzské firmy Emile Henry, struhadla na parmezán, mlýnky na sůl a pepř od renomované firmy Peugeot a jiné další věci, které budou vašimi pomocníky jak při vaření, tak i při servírování vína......

Do sortimentu jsme zařadili i nové ochucené oleje, balsamica, čokolády, které jsou vyráběny ručně podle původní aztécké receptury - a to hned v několika příchutích (s feferonkou, citrusy a kávou), výtečný nugátový krém z piemontských oříšků, vína z vinařství Cantine Paradiso z regionu Puglia, které na svém rodinném vinařství pěstuje víno již od roku 1950. Nabízíme tři druhy jejich vína - Negroamaro, Primitivo a Rosato....

A to není vše, přijďte nás navštívit a uvidíte sami:-)

Detail aktuality

Skvostné paštiky od manželů Jelínkových

Jsme hrdí, že můžeme našim zákazníkům nabídnout domácí, ručně vyráběné a krásně balené paštiky manželů Jelínkových. Paštiky jsou bezlepkové, bez konzervantů a chemických látek. Jsou šetrně pečené a proto si zachovávají své výživové a aromatické hodnoty. Přijďte a ochutnejte sami:-) Například tu z kachních jater s portským vínem, husí s praženými mandlemi, zaječí s brusinkami nebo bažantí se sušenými švestkami...

Detail aktuality

Domácí Grissini!

Nově v našich lahůdkách Bianco & Rosso na Brumlovce!
Domácí grissini ochucené rozmarýnem a mořskou solí Maldon.

Přijďte ochutnat!
Pečeme každý den čerstvé a jsou vždy do vyprodání zásob:-)

Domácí omáčky v lahůdkách na Brumlovce

Věděli jste o tom, že náš obchůdek nabízí také čerstvé domácí těstoviny, které pro Vás každý den vyrábíme?

Nyní jsme do sortimentu k domácím těstovinám zařadili i Vaše oblíbené omáčky – bolognese, tomatovou, sýrovou a domácí bazalkové pesto.

Přijďte je vyzkoušet a uvařte si doma těstoviny tak, jak je znáte z našich restaurací Grosseto!

Detail aktuality

Lanýže v Průhonickém Grossetu

GROSSETO PRŮHONICE VÁS ZVE NA SVOJI PRVNÍ DEGUSTAČNÍ VEČEŘI!

Menu pro Vás sestavil náš šéfkuchař Pavel Roubíček a tématem nebude nic jiného než lanýže, které pro Vás přivezeme čerstvé přímo z italského Piemontu:-)

Menu naleznete v detailu novinky....

Detail aktuality

Novinky v Průhonickém Grossetu

Věděli jste, že v Grossetu Průhonice používáme speciální systém chlazení naší venkovní zahrádky? 
Můžete si tak vychutnat příjemné posezení na osvěžené a chladné zahrádce a to i v horkých a tropických dne, které nás během léta určitě čekají :-) 

Další novinkou je PROSECCO BAR, který jsme pro Vás postavili v přední části naší zahrádky!
Přijďte ochutnat například některou z našich domácích limonád - okurkovou, bezinkovou, citronádu, limetkové a mátové ice tea....Samozřejmě nemůžeme zapomenout na oblíbený Aperol Spritz, který k létu neodmyslitelně patří :-)

V nabídce máme i nealkoholické a alkoholické koktejly. Zeptejte se naší obsluhy na aktuální nabídku!

Těšíme se na Vás!

 

Detail aktuality

1. místo v soutěži o NEJ pizzu v Praze!

Je to doma! Grosseto se v soutěži o nejlepší pizzu v Praze umístilo na 1. místě.

Jsme rádi, že vám naše pizza tak chutná a moc děkujeme všem, kteří nás svými hlasy v soutěži podpořili!
Budeme se i nadále snažit být NEJ a péct pro Vás ty nejlepší pizzy
:-)

Virtuální prohlídka na Google Maps

Nově můžete restaurace Grosseto najít na google maps a užít si tak virtuální prohlídku interiérů našich restaurací.

Grosseto na Facebooku

Ano je to tak tak!

Už i Grosseto, které se tak dlouho bránilo facebookové vlně usoudilo, že je čas jít s dobou a rozhodlo se založit oficiální facebookové stránky Grosseto Pizzeria Ristorante. Budeme se snažit pro Vás stránky neustále obohacovat o zajímavé příspěvky a fotky.

Doufáme, že se Vám náš nový Facebook profil bude líbit a budeme velice rádi, když nás podpoříte Vaším LIKE!

Váš názor nás zajímá!

Od pondělí 2. září má každý z našich hostů šanci vyhrát poukaz na konzumaci v hodnotě 1000 Kč.

Stačí přijít do jedné z restaurací sítě Grosseto a při placení vyplnit náš dotazník. V každé restauraci Grosseto pak jedenkrát měsíčně vylosujeme zákazníka, který voucher na konzumaci v hodnotě 1000 Kč získá.

Těšíme se na Vaši návštěvu!