Bianco & Rosso

BRUMLOVKA:

po-pá: 11-21 h, so-ne: 12-19 h Vyskočilova 2, Praha 4        Tel:+420 241 409 973

PRŮHONICE:

po-ne: 10-20 h                  Květnové náměstí 11, Průhonice  Tel:+420 267 751 355

NAŠE OBCHODY S DELIKATESAMI BIANCO&ROSSO

S potravinami a víny z našich obchodů si můžete vytvořit kus Itálie přímo u vás doma.

Máme pro vás otevřené obchody Bianco&Rosso na Brumlovce a v Průhonicích.

První obchůdek Bianco&Rosso byl založen na jaře roku 2007. Vychází z více než 25ti let naších zkušeností s italskou gastronomií a víny. K jeho otevření nás přivedla myšlenka poskytnout naším hostům možnost uvařit si doma jídla z prvotřídních italských surovin, která znají z naších restaurací. 

Další obchod Bianco&Rosso jsme otevřeli v prosinci 2021 v Průhonicích v areálu naší restaurace a v sousedství Kulinářské akademie Grosseto. Obchůdky jsou určeny jak pro nákup krásného dárku, tak i pro nadšence jako jsme my, kteří mají dobré jídlo a víno jako svůj koníček.

SORTIMENT

Produkty od menších výrobců vysoké kvality

Při výběru produktů a vín do našich obchodů jsme se řídili několika kritérií. V první řadě jsme chtěli, aby většina našeho sortimentu pocházela od menších, neprůmyslových výrobců, kteří spíše než na kvantitu dbají na kvalitu svých produktů. Proto u nás mnohdy naleznete produkty, o který se dá říci, že jsou spíše domácího původu.

Služby Bianco&Rosso

Slevové karty

Dárkové koše

Dárkové karty

Slevové karty

Slevová karta Brumlovka vzniká jako věrnostní program pro naše stálé hosty s cílem ocenit jejich konzumaci formou 10% slevy.

Dárkové koše

Potěšte své blízké, kolegy nebo obchodní partnery dárkovým košem plným italských dobrot z našich obchodů Bianco & Rosso.

Podle vašeho přání můžete vybírat z mnoha olivových olejů, balzamikových octů, sýrů a uzenin, sladkostí, růžných druhů těstovin a vynikajících vín nebo grapp. Máte možnost si zvolit i z několika variant námi připravených košů.

Objednávky lze učinit přímo v obchodě nebo na tel. čísle: 241 409 973. Při objednávce deseti a více košů nabízíme slevu 10%, tuto objednávku nám prosím sdělte s dostatečným časovým předstihem.

Dárkové karty

Dárkové karty můžete zakoupit ve všech našich restauracích.