Bianco & Rosso

OTEVŘENO 

po-pá: 11-21 h, so-ne: 12-19 h

ADRESA

Vyskočilova 2, Brumlovka, Praha 4

ITALSKÝ OBCHŮDEK

S potravinami a víny z našeho obchůdku si můžete vytvořit kus Itálie přímo u vás doma.

Obchůdek byl založen na jaře roku 2007. Vychází z více než 20ti let naších zkušeností s italskou gastronomií a víny. K jeho otevření nás přivedla myšlenka poskytnout naším hostům možnost uvařit si doma jídla z prvotřídních italských surovin, která znají z naších restaurací. 

Náš obchůdek je určen jak pro nákup krásného dárku, tak i pro nadšence jako jsme my, kteří mají dobré jídlo a víno jako svůj koníček.

SORTIMENT

Produkty od menších výrobců vysoké kvality

Při výběru produktů a vín do našeho obchodu jsme se řídili několika kritérií. V první řadě jsme chtěli, aby většina našeho sortimentu pocházela od menších, neprůmyslových výrobců, kteří spíše než na kvantitu dbají na kvalitu svých produktů. Proto u nás mnohdy naleznete produkty, o který se dá říci, že jsou spíše domácího původu.

Služby našeho obchůdku

Slevové karty

Dárkové koše

Dárkové karty

Slevové karty

Slevová karta Brumlovka vzniká jako věrnostní program pro naše stálé hosty s cílem ocenit jejich konzumaci formou 10% slevy.

Dárkové koše

Potěšte své blízké, kolegy nebo obchodní partnery dárkovým košem plným italských dobrot z našeho obchůdku Bianco & Rosso.

Podle vašeho přání můžete vybírat z mnoha olivových olejů, balzamikových octů, sýrů a uzenin, sladkostí, růžných druhů těstovin a vynikajících vín nebo grapp. Máte možnost si zvolit i z několika variant námi připravených košů.

Objednávky lze učinit přímo v obchodě lahůdek nebo na tel. čísle: 241 409 973. Při objednávce deseti a více košů nabízíme slevu 10%, tuto objednávku nám prosím sdělte s dostatečným časovým předstihem.

Dárkové karty

Dárkové karty můžete zakoupit ve všech našich restauracích.